Ana Sayfa Kamış Çatı Hizmetlerimiz Ürünlerimiz Hakkımızda İletişim

        Hakkımızda

       Tarihçemiz

      
Misyonumuz

       Basında

 

HAKKIMIZDA

Hiss kamış çatı, Türkiye de Avrupa normlarında kamış çatılar yapmak amacıyla Hiss Kamış Ltd’ (www.hisskamis.com) tarafından uygulayıcı organizasyon olarak kurulmuştur.

Alanında Türkiye’de ilk ve tek olan Hiss Kamış Çatı, çatı döşemelerinde kendi ürettiği birinci sınıf kamışları kullanarak, Avrupa standartlarındaki işçilikle birleştiriyor ve kamışın tedarikinden çatıdaki son işçiliğine kadar her aşamada en yüksek kaliteyi taahhüt ve garanti ediyor.

Hiss Kamış Çatı, merkezi Almanya'da bulunan Hiss Reet eK (www.hissreet.de) aracılığı ile başta Almanya, İskandinav ve Benelüks Ülkeleri, Britanya ve Güney Afrika olmak üzere tüm dünyadaki kamış çatıcılarından oluşturduğu ağ sayesinde arzunuza en uygun kamış çatıyı en uygun koşullarda yapmakla kalmayıp, aynı zamanda mimar ve mühendislere kamış çatı konstrüksiyonu hakkında  tüm bilgisini sunuyor.

Avrupa normlarında yapılan Türkiye’nin ilk ve şimdilik tek kamış çatılı binası olan İzmir Urla’daki Klazomenai de bulunan tarihi zeytinyağı işliğinin kamış çatısı Temmuz 2005 yılında Hiss Kamış Çatı tarafından yapılmıştır. (Daha fazla bilgi için www.klazomeniaka.com)

Sektöründe her zaman öncü olan Hiss Kamış Ltd,Türkiye’de Kamış Çatı Alanında da oluşturduğu uygulayıcı organizasyonu Hiss Kamış Çatı ile bu öncü geleneğini dün olduğu gibi gelecekte de devam ettirecektir.

 HISS KAMIŞ ÇATI, HER ZAMAN ÖNCÜ

 

Web Design Ahmet TAŞDELEN

Her Hakkı Saklıdır